Güncellendi
preloader
saved

İşlem Başarılı !

Bizi tercih Ettiğiniz için Teşekkürler
SONY Xperia Z5 Premium (E6853) Hafıza Kart okuyucu Tepsi

Stok :
Stok
Ürün Kodu :
SONY Xperia Z5 Premium (E6853) Hafıza Kart okuyucu Tepsi
23.00 TL
Adet :

SONY Xperia Z5 Premium (E6853)  Hafıza Kart okuyucu Tepsi

SONY Xperia Z5 Premium Dual (E6853)  Sim yuvası Hafıza Kart okuyucu Card Reader

  • Cep Telefonu Teknik malzemenin doğrudan güneş ışığı almayan kuru ve tozsuz bir ortamda onarın veya Sony Xperia yedek parçalarını Kuru bir sistem ortamında işini  halletmeye çalışın.
  •  Xperia Z5 Premium Dual (E6853) yedek parçaya,cep telefonunuza ve Sony Xperia teknik parçaya zarar vermemeye özen gösterin.
  •  Sony Xperia Telefon Parçaların montajı nitelikli bir kişi tarafından yapılmalıdır. Sony Xperia Telefon malzemelerin Stok sorunu olmayanTeknik Servislerden destek alınız yada Sony Xperia tamir malzemelerini Temin etmiş Teknik mazlemecilerle irtibata olan servislerde  deyiştirin herhangi bir sıkıntı yaşanması için 

Sony Xperiateknik malzemelerini temin etmek için zaman harcamadan fiyatları  günlük burda bulabilirsiniz.Sony Xperia teknik parçlarını bir çoğunu Bu sitemizde arama kısmından ulaşabilirsiniz,Sony Xperia un yedek parçalarını ve Sony Xperia telefon parçalarını Sosyal medya paylaşımlarımıza bakıp fiyat değerlendirmesi yapabilirsiniz ,Sony Xperia telefon malzemelerını bir çoğunu sosyal medya sayfalarımızdan yutube kanalımızdan baka bilirsiniz  Sony Xperia telefon parçaları hakkında direk olark bizi aryıp bilgi ve fiyat alabilirsiniz.