İşlem Başarılı !

Bizi tercih Ettiğiniz için Teşekkürler
SM-N970 Samsung Galaxy Note 10 Lcd Ekran Display

Stok :
Stok
Ürün Kodu :
SM-N970 Samsung Galaxy Note 10 Lcd Ekran Display
1,823.80 TL
Adet :

SM-N970 Samsung Galaxy Note 10  Lcd Ekran Display

 

 

 

SM-N970 Samsung Galaxy Note 10  Lcd Ekran Display

Rsenk:Tüm renkleri mevcutur.

Uyumlu Modeler: SM-N970W,SM-N970F,SM-N970N,SM-N970F/DS,SM-N970FZ,SM-N970U

Çapraz olarak ölçüldüğünde Galaxy Note10'un ekran boyutu tam dikdörtgen olarak 6.3” ve yuvarlatılmış köşeler hesaba katıldığında 6.2” boyutunda; Galaxy Note10+'ın ekran boyutu tam dikdörtgen olarak 6.8” ve yuvarlatılmış köşeler hesaba katıldığında 6.7” boyutundadır; gerçek görülebilir alan yuvarlatılmış köşeler ve kamera deliği nedeniyle daha küçüktür.

Telefonun Ekran değiştirmrk icin  daha önce bu Ekranı değiştirmiş birisi tarından değiştilmelidieir dokumatikve ekran kırılgan bir camdır SM-N970 Samsung Galaxy Note 10  Lcd Ekran Display Özenle sökülüp takılmalıdır.sökülen yerin temizlenmesi çok önemlidir iyi temizlenmeliki yeni parca sorunzuzca oturmalıdır,ama size tafsiyem bir Teknik Servisten destek almanız yada yada bir Teknik Servis tarfından değiştirilmelidir. ama ilada kendiniz değştirmek isterseniz  Google / YouTube'u kontrolımızdan bu tabletin sökümle ilgili videoyu izlep destek alabilirsiniz.

Test nedir?

Takmadan önce parcayı iyice test edin, parca takıldıtan sonra yada jilatini söktükten sonra yada SM-N970 Samsung Galaxy Note 10  Lcd Ekran Display yırtılıp tahriş etikten  sonra garanti dışında kalıyor

Telefona bağlı bütün apart ları çıkarın  Bu kapsamda, sim kartını kafıza kartını pilini  ve diğer parcaları çıkarılması gerekir.varsa usb kablosu onuda çıkarın Denemek için bir Test filimi varsa onla denemeye çalışın.  şarzdan veya pilini  çıkararak 30 saniye bekledikten sonra kabloyu yada filimi geri takın ve ekranı açın. Bu işlem, ekrandaki elektroniği sıfırlar. Ekranda güç olup olmadığından ve güç düğmesine basılınca Ekran  ışığının yandığından emin olun. Ekrandaki ışık yanmıyorsa, ekrana pil yada şarzın boş olup olmadığinı konturol ediniz,varsa dolu bir pil onunla test ediniz. Ekran sağlam olduğunu eminseniz muhakkak  ekran ve dokumantik kalibrasyon testini yapın model den modele değişebilir ama Dokunmatik ekranınızı test edebileceğiniz ve kalibrasyonunu yapabileceğiniz ayar penceresini açmaktadır tüm testlerini yaptıktan sonra sağlam olduğuna inandıktan sonra Ekranı takın.Daha önce Takmadığınız bir Ekransa youtube de paylaşmış olduğumuz video yu izleyin.yada o modeli artırdığınızda bir suru video bula bilirsiniz.Kurulumdan önce SM-N970 Samsung Galaxy Note 10  Lcd Ekran Display
Test ederken, koruyucu filmi veya etiketi çıkarmayın. Lütfen statik elektrik sorununa dikkat ediniz. 
Herhangi bir tamir girişiminde bulunmadan önce, kendinize bir ESD (elektro statik deşarj) kayışı olduğundan emin olun. 
Bu, statik elektriğin telefon içindeki elektronik bileşenlere zarar vermesini önleyecektir. 
Göz koruması taktığınızdan ve parmağınızı cam kıymıklarıyla kesmemeye dikkat edin

  •  Cep Telefonu Teknik malzemenin doğrudan güneş ışığı almayan kuru ve tozsuz bir ortamda onarın veya Samsung yedek parçalarını Kuru bir sistem ortamında işini  halletmeye çalışın.
  •  SM-N970 Samsung Galaxy Note 10  Lcd Ekran Display yedek parçaya,cep telefonunuza ve Samsung teknik parçaya zarar vermemeye özen gösterin.
  •  Samsung  Telefon Parçaların montajı nitelikli bir kişi tarafından yapılmalıdır.Samsung Telefon malzemelerin Stok sorunu olmayanTeknik Servislerden destek alınız yada Samsungtamir malzemelerini Temin etmiş Teknik mazlemecilerle irtibata olan servislerde  deyiştirin herhangi bir sıkıntı yaşanması için 

Samsung teknik malzemelerini temin etmek için zaman harcamadan fiyatları  günlük burda bulabilirsiniz Samsung teknik parçlarını bir çoğunu Bu sitemizde arama kısmından ulaşabilirsiniz,Samsung nin yedek parçalarını ve Samsung telefon parçalarını Sosyal medya paylaşımlarımıza bakıp fiyat değerlendirmesi yapabilirsiniz ,Samsung telefon malzemelerını bir çoğunu sosyal medya sayfalarımızdan yutube kanalımızdan baka bilirsiniz  Samsung telefon parçaları hakkında direk olark bizi aryıp bilgi ve fiyat alabilirsiniz. 

SM-N970 Samsung Galaxy Note 10  Lcd Ekran Display / NOTE 10 PLUS LCD DISPLAY / SCREEN + TOUCH