İşlem Başarılı !

Bizi tercih Ettiğiniz için Teşekkürler
ŞARTNAME

 Önemli lütfen Okuyunuz
Herhangi bir sorunuz olması durumunda tarafımızla iletişime geçmenizi rica ederiz.
Ürünlerimiz  kalite kontrol yapıldıktan sonra gönderilmektedir.
Ürünlerimiz kargoda yaşanması olası durumlara karşı korumalı olarak paketlenerek kargoya teslim edilmektedir.
Değerli müşterimiz, kargo firmasından ürünü teslim alırken mutlaka kargo personeli ile birlikte açarak kontrol ediniz, herhangi bir olumsuzlukta lütfen kargo personeline tutanak tutturunuz. Kargo personeli herhangi bir bahane ile yanınızdan ayırılmasına izin vermeyiniz, kontrol edilerek teslimat kargo personelinin görevidir.  Kargoyu teslim alırken herhangi bir olumsuzluk durumunda lütfen kargonun fotoğraflarını çekerek bizimle paylaşınız, gereken işlemler tarafımızdan sağlanacaktır. Sizi mağdur etmeyeceğiz.
Tüm ürünlerimizde 14 gün değişim ve iade hakkınız bulunmaktadır, herhangi bir talebiniz olması durumunda bizimle direk iletişime geçebilirsiniz.
Yedek Parça Kullanım Önerileri,
Değerli müşterilerimiz herhangi bir mağduriyet yaşamamanız için aşağıda belirtilen maddelere dikkat etmenizi rica ederim.
Gelen kargo mutlaka kargo firması personeli yanında kontrol edilmeli.
Gelen ürünü monte etmeden önce jelatinlerini çıkarmayınız, jelatini çıkarılmış ürünler kullanılmış ürün olarak işlem görmektedir.
Gelen ürünün çalıştığından emin olduktan sonra montajını yapmanızı tavsiye ederiz.
Herhangi bir olumsuzlukla hızlıca sitemiz üzerinde bulunan iletişim bilgilerimizden bizimle iletişime geçiniz, ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır.
Yedek parça montajının profesyonel ekipler tarafından yapılmasını tavsiye ederiz. Yedek parça montajı tarafınızdan gerçekleşecek ise mutlaka konu hakkında internet üzerinden bilgi toplamanızı tavsiye ederiz, hemen her telefonun montajı youtube üzerinde bulabilirsiniz.
Teslimat Süresi,
                Hafta içi saat 14:00’a kadar alınan siparişler aynı gün kargoya teslim edilmektedir. 14:00 sonrası gelen siparişleri aynı gün teslim etmek için elimizden gelen çabayı sarf ediyoruz ancak yoğunluk durumlarında ertesi gün teslimat yapılmaktadır.
                Cumartesi saat 12:00’a kadar alınan siparişler aynı gün kargoya teslim edilmektedir, 12:00 sonrası gelen siparişler takip eden iş günü kargoya teslim edilmektedir.
                Pazar günü alınan siparişler ertesi iş günü kargoya teslim edilmektedir.
Teslimat Bilgileri

En geç Bir sonraki günü kargoya verilir. 

Hafta İçi : 16:00'a kadar alınan siparişler aynı gün kargoya teslim edilmektedir. C.Tesi : 11:00'a kadar alınan siparişler aynı gün kargoya teslim edilmektedir.